WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • sob
  11
  Sie
  2018

  Kino na leżakach DK Stare Babice

  Dziedziniec przed Domem Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy w sobotę 11 sierpnia 2018 o godz. 21:00 na KINO NA LEŻAKACH przed Domem Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli.

  Zapowiadalismy polską komedię pt. "Porady na Zdrady", ale jednak z przyczyn niezależnych od nas pokażemy inny film pt."FACET NA MIATĘ"-komedia francuska.
  Czas trwania filmu: 1 godz. 38 min.
  Film dla widzów 15 lat+

  O czym będzie film?

  „Facet na miarę” – to ciepła, zabawna, urocza i do obejrzenia nawet więcej niż jeden raz francuska komedia, której bohaterka szuka drugiej połówki i przypadkiem znajduje, ale….
  Diane i Alexandre żyją życiem bogatych, uprzywilejowanych Europejczyków, w dodatku bardzo spełnionych zawodowo, gdyż oboje wykonują prace, które kochają.
  Jest w tym filmie jednak coś, co sprawia, że wyróżnia się w masie romantycznych produkcji znad Sekwany, a tym czymś jest bardzo wzruszające ludzkie podejście do problemu inności, który wcale nie wydaje się wydumany. Wysoka pani i niski pan to para prawie tak dobra jak piękna i bestia. Jeśli lubicie klasyki komedii francuskiej i wzruszające miłosne historie, raczej się nie zawiedziecie. Na planie spotkali się piękna, bardzo kobieca, o delikatnej, nie drapieżnej urodzie belgijska gwiazda Virginie Efira i charyzmatyczny odtwórca tytułowej roli w oscarowym "Artyście" Jean Dujardin I to jest duet na miarę Julii Roberts i Richarda Gere’a.

  Do zobaczenia na filmie! Zapraszamy ok. 30 min wcześniej, aby wygodnie zasiąść na leżakach 🙂
  Wstęp wolny!