WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • czw
  09
  Maj
  2019

  Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na uroczysty koncert z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego im. generała Józefa Wybickiego pod kierownictwem ppor. Andrzeja Zaręby, który odbędzie się 9 maja 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli (ul. Południowa 2).

  Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego im. generała Józefa Wybickiego swymi korzeniami sięga czasów Legionów polskich – roku 1918, w którym to Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. W ciągu 100 – letniej historii orkiestra kilkakrotnie zmieniała swą nazwę. Nie zmienił się jednak jej wojskowy charakter ani też miejsce stacjonowania - Warszawa.

  Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego składa się z dwóch zespołów i jest największą w Wojsku Polskim. Głównym zadaniem orkiestry jest muzyczna oprawa uroczystości państwowych i wojskowych. Orkiestra bierze udział w uroczystych powitaniach głów państw, dowódców wojskowych oraz innych ważnych osobistości. Uczestniczy w uroczystościach rocznicowych w miejscach pamięci narodowej w kraju i za granicą, a także w uroczystych odprawach wart z udziałem Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Z orkiestrą występują najlepsi polscy śpiewacy, a także znani i popularni piosenkarze.

  Organizator
  Dom Kultury Stare Babice

  Współorganizator
  Gmina Stare Babice

  Bezpłatne bilety na spektakl dostępne są na portalu  www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kutury Stare Babice (pn-pt. godz. 8:00-16:00).