WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • nie
  14
  Kwi
  2019

  Konik na biegunach - spektakl dla dzieci

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

   

  Sztuka opowiada o niezwykłej przygodzie, która wydarzyła się w świecie zabawek. Bohaterowie – Koniki, lalki, robot oraz gadatliwa papuga postanawiają wyruszyć w podroż, aby uratować lalkę Klementynę, która znalazła się w tarapatach. Czy uda im się odnaleźć drogę do celu? Jak potoczą się ich losy i czy zdołają uratować Klementynę? O tym dowiecie się oglądając przedstawienie pt. „Konik na biegunach” .

  Zapraszamy w niedzielę 14 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00 do Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice na wspaniałą zabawę, podczas której obejrzycie niezwykła historię, będziecie mogli się tez pośmiać, ale i zamyślić, a także posłuchacie piosenek i zobaczycie barwne i oryginalne kostiumy.

  Scenariusz- ks. Janusz Stańczuk
  Reżyseria – Aleksandra Perkowska
  Muzyka – Paweł Roszatycki
  Scenografia – Agnieszka Idźkowska, Marek Sujecki
  Grafika – Bogdan Idźkowski

  Wystepują:
  Iwona Gas
  Julia Trębacz – Mazuruk
  Marcelina Idźkowska
  Aleksandra Perkowska
  Anna Kotlarczyk
  Martyna Sztychmiller/Garysia Wiśniewska
  Zbyszek Graczykowski/Sebastian Wiśniewski
  Krzysztof Sztychmiler
  Karol Szaciłło

  Projekt finansowany z budżetu Gminy Stare Babice.
  Organizatorzy: Fundacja Nasze Szczęścia, Teatr Bliżej Nieba, Dom Kultury Stare Babice.

  Bezpłatne bilety na spektakl dostępne są na portalu  www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kutury Stare Babice (pn-pt. godz. 8:00-16:00).