WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • pt
  12
  Kwi
  2019

  You Can Sing

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Już po raz czwarty uczniowie z Gminy Stare Babice stają przed scenicznym wyzwaniem „YOU CAN SING”. To niezwykłe widowisko z udziałem zawodowych jurorów odbędzie się

  w dniu 12 kwietnia br. o godz. 18:00
  w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice
  w Zielonkach – Parceli (ul. Południowa 2).

  Dwudziestka dzieci wybranych ze szkół gminnych w drodze szkolnych eliminacji zaprezentuje wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim. Jak mówi inicjatorka festiwalu ze Szkoły w Starych Babicach "Nauka języka może być ciekawa i przyjemna, a chęć poznania treści radiowych przebojów to świetny kontekst do zapamiętywania nowych słów".

  Organizator:
  Gmina Stare Babice
  Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach

  Współorganizator
  Dom Kultury Stare Babice

  Partner
  Oxford University Press

  Serdecznie zapraszamy !!!

  Wstęp wolny