WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • pon
  04
  Mar
  2019

  Taniec dla seniorów- pierwsze zajęcia

  Klub Mieszkańca Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy seniorów z gminy Stare Babice na bezpłatne zajęcia taneczne organizowane przez Dom Kultury Stare Babice w Klubie Mieszkańca przy ul. Polnej 40 (przy Szkole Podstawowej w Starych Babicach).

  Zajęcia taneczne będą się odbywały w poniedziałki w godzinach 13:30-14:30, a poprowadzi je wyjątkowa choreografka Ewa Czartoryska-Stanisławska, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Zajęcia taneczne to wspaniały trening pamięci, praca nad kondycją, koordynacją ruchową i odpowiednią postawa taneczną, a przede wszystkim dobra zabawa i aktywnie spędzony czas. W planach tańce cygańskie, hiszpańskie, włoskie, irlandzkie oraz latynoamerykańskie.

  Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 4 marca 2019 r. Zapisy telefoniczne pod numerem 22 487 18 70 lub mailowe na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!