WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • sob
  23
  Lut
  2019

  Kto otworzy drzwi - spektakl teatralny

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy dorosłych na premierę spektaklu teatralnego Teatru Mewa pt."Kto otworzy drzwi ?".

  sobota 23 lutego 2019 godz. 18:00
  miejsce: Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  „Masz wybór. Nie musisz się przystosowywać do warunków, sama je stwarzasz, twoje słowa są twoimi słowami, twoje kroki – twoimi krokami, twój cień – twoim cieniem...”

  Dwie kobiety. Zamknięte w prosektorium.
  Skąd się tu wzięły? Czemu nie mogą się wydostać i dlaczego odcięty telefon wciąż dzwoni?
  Bohaterki nie wiedzą co się z nimi dzieje, nie wiedzą kto je zamknął, nie wiedzą nawet czy są żywe, czy martwe. A najgorsze jest to, że muszą wybierać...

  spektakl pt. „Kto otworzy drzwi?”
  autor: Neda Neżdana
  tłumaczenie: Jerzy Czech
  reżyseria: Ludmiła Miłowanowa, Aleksandra Perkowska
  występują: Julia Trębacz, Aleksandra Perkowska

  Zapewniamy opiekę dla dzieci podczas spektaklu.

  Bilety w cenie 15 zł dostępne są na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!