WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • pon
  04
  Lut
  2019
  nie
  10
  Lut
  2019

  DJ Kurs - Zima 2019

  Dom Kultury Stare Babice

  Wykorzystaj ferie zimowe 2019 przyjemnie i pożytecznie!

  Połącz wypoczynek ze szkoleniem, które otworzy drogę do świata DJ-ów.

  Dołącz do grona profesjonalnych DJ-ów z solidnym i rzeczowym przygotowaniem do prowadzenia imprez o charakterze klubowym i eventowym.
  W jednym tygodniu ferii możesz zdobyć unikatową, niecodzienną wiedzę z zakresu pracy DJ-ja i Prezentera muzyki (wodzireja).

  Przy okazji poznasz fajnych ludzi o tych samych zainteresowaniach oraz profesjonalnych i popularnych DJ-ów z wieloletnim stażem.

  Otrzymasz certyfikat profesjonalnego Dj`a lub Prezentera muzyki potwierdzony przez Radio Dla Ciebie Warszawa i Dj Promotion.

  Kurs składa się z trzech zasadniczych elementów:
  1. część teoretyczna,
  2. część praktyczna,
  3. Część egzaminacyjna (dla chętnych, którzy chcą posiadać certyfikat profesjonalnego Dj`a)

  Ad. 1 Część teoretyczna
  Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki. Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie.

  Podczas tych spotkań zdobędziecie niezbędną wiedzę o budowie utworu muzycznego, technice miksowania nagrań, budowie setów muzycznych oraz o podstawach akustyki.
  Zdobędziecie wiedzę z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego oraz poprawnego używania mikrofonu.

  Opowiemy Wam o prawach autorskich i prawach pokrewnych,
  czyli kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza publicznie muzykę.
  Poznacie najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę.
  Zdobędziecie podstawową wiedzę o gatunkach muzycznych, historii muzyki pop. Dowiecie się jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie. Jak ważny jest marketing w pracy DJ`a, czyli jak dobrze się "sprzedać".

  Ad.2 Część praktyczna
  To praktyczna część szkolenia, która odbywać się będzie w oparciu o najlepszy i najbardziej nowoczesny obecnie sprzęt Dj-ski, dostępny w klubach i dyskotekach
  Nauczycie się podstaw poprawnej obsługi konsolety Dj-skiej, rodzajów i zasad miksowania nagrań, poprawnej, praktycznej obsługi mikrofonu. Jak i co mówić by być zrozumiałym?

  Ad. 3 Część egzaminacyjna
  Tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do egzaminu końcowego. Egzamin składa się z części teoretycznej (test pisemny)
  oraz części praktycznej (15 minutowy set z przygotowanym programem muzycznym). Egzamin potwierdzony będzie certyfikatem profesjonalnego DJ`a wystawionym przez DJ Promotion i Radio Dla Ciebie.

  Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy Dj`e współpracujący z nami od wielu lat. Ich zaletą jest nie tylko profesjonalna znajomość tematu, ale też lekkość i łatwość przekazywania wiedzy w kształceniu.
  Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Sin, DJ Pepe, Paweł Bobrowski (Radio Dla Ciebie), Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion).
  Tradycyjnie planujemy wizyty innych postaci z branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami zawodowymi.
  Planowana jest wycieczka do Radia Dla Ciebie, by "od kuchni" zobaczyć pracę profesjonalnego DJ`a radiowego i odwiedzić najstarszą audycję radiową w Polsce o tematyce klubowej, Noc Dj-ów (RDC, piątki, godz, 23.05 - 04.00).
  W trakcie kursu proponujemy także wariant eventowy.
  Przeznaczony jest dla osób, które planują prowadzić imprezy okolicznościowe (wesele, studniówka, event korporacyjny, bal sylwestrowy). Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przygotować atrakcyjny event, by organizator i goście byli zadowoleni.
  Zdobędziecie wiedzę na temat zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.
  Dowiecie się jak odpowiednio dobierać repertuar muzyczny do poszczególnych rodzajów imprez.

  Termin szkolenia przypada na ferie zimowe 2019 (4.02.2019 - 10.02.2019)
  Szkolenie odbedzie się w Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli gmina Stare Babice (obrzeża Warszawy od strony Bemowa)

  W pobliżu jest dostępny hotel. Wyżywienie można zamówić w jednej z firm kateringowych.

  Cena całego kursu z wariantem eventowym bez wyżywienia i bez hotelu - 950,00 zł/os..

  Informacje o zakwaterowaniu, wyżywieniu, promocji oraz formularz zgłoszeniowy:
  http://djpromotion.com.pl/page/djkurs#nav