WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • sob
  08
  Gru
  2018

  Mikołajki 2018

  Parking przy Urzędzie Gminy Stare Babice ul. Rynek 21

  Spotkanie Mikołajkowe 2018 w Starych Babicach

  Stwórzmy razem magiczną atmosferę!!!!

  W sbotę 8 grudnia br. na parkingu przed Urzędem Gminy Stare Babice (ul. Rynek 21) w godz. 14:30 – 18:00 wszystkie dzieci będą mogły się spotkać ze Św. Mikołajem, który obdaruje każde dziecko drobnym upominkiem.

  W tym roku nie zabraknie atrakcji na świeżym powietrzu: gry i animacje dla dzieci, dorosłych i maluszków. Przez cały czas trwania imprezy grupa profesjonalnych animatorów poprowadzi z dziećmi „Mikołajkowe Show”, a w nim zabawy, konkursy i tańce.
  Dla dzieci starszych odbędą się warsztaty wykonywania świec żelowych oraz dekorowanie bombek styropianowych. Kącik warsztatów świątecznych i zabaw zostanie przygotowany również dla maluszków. 

  Jedną z wielu dodatkowych atrakcji będzie budka fotograficzna, dzięki której wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli sprawić sobie wspaniałą pamiątkę z tegorocznych Mikołajek.

  Zapach piernika, bożonarodzeniowe ozdoby, upominki dla najbliższych, oryginalne stroiki, pierniki wypiekane przez przedszkolaków i wiele ozdób rękodzielniczych – to wszystko będzie można nabyć podczas kiermaszu świątecznego, który od lat towarzyszy temu wydarzeniu.

  Tradycyjnie dla wszystkich uczestników wydarzenia zostanie przygotowany punkt z bezpłatną gorącą herbatą i kawą.

  O godz. 18:00 Nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki przez Wójta Gminy Stare Babice, a pokaz fajerwerków uświetni zakończenie spotkania mikołajkowego.

  Zapraszamy wszystkich serdecznie na wymienione wydarzenie w tym szczególnym, świątecznym czasie !!!

  Organizatorami tegorocznego wydarzenia są:
  Dom Kultury Stare Babice
  Gmina Stare Babice

  A oto nasi wspaniali Sponsorzy dzięki którym stała się możliwa realizacja wielu dodatkowych atrakcji dla dzieci i mieszkańców 😊

  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  Sainz Development S.A.
  Bukat
  Invest Home – Kompleksowo w budownictwie
  Sorno Centrum Rehabilatacyjno-Medyczne
  Hołda Team Czesio Energy Drink
  Tropic
  Bolix

  ZAPRASZAMY!!!