WYDARZENIA

Wyróżnione

 • sob
  02
  Mar
  2019

  Koncert Raz Dwa Trzy

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu „Raz, Dwa, Trzy”, który odbędzie się w sobotę 2 marca 2019 roku o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w Zielonkach – Parceli.

  „Raz, Dwa, Trzy,” – Ważne piosenki
  Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.

  „Raz, Dwa, Trzy”
  Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele „Raz, Dwa, Trzy,” kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. „Raz, Dwa, Trzy,” to zjawisko. Fenomen!

  Bilety w cenie 65 zł będą od dnia 28 stycznia 2019 do kupienia na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Zapraszamy!!!

 

Już za nami:

Wyróżnione

 • pon
  17
  Wrz
  2018

  Nabory do Teatru Muzycznego Polot w Domu Kultury Stare Babice

  Dom Kultury Stare Babice

  Wraz z początkiem roku szkolnego 2018/2019 rozpoczynamy nabory do Teatru Muzycznego Polot w Domu Kultury Stare Babice!

  Szkoła tańca? Studio aktorskie? Zajęcia wokalne? Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować na jakie zajęcia zapisać swoje dziecko zapraszamy do nas! W każdym tygodniu zajęć dzieci i młodzież uczęszczają na zajęcia taneczne, wokalne i aktorskie 🙂

  17 (poniedziałek) i 21 (piątek) września w godz. 17-19 odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe podczas których będzie można spróbować swoich sił podczas zajęć, poznać instruktorów i dowiedzieć się więcej o naszym zajęciach.

  Warto być z nami w oba dni 🙂
  W poniedziałek odbędą się zajęcia tańca i śpiewu.
  W piątek odbędą się zajęcia tańca i aktorstwa.

  Zapisy dla dzieci i młodzieży odbywają się w 2 grupach wiekowych:

  GRUPA Dziecięca
  1-3 klasa
  Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 17:00-19:00 w Domu Kultury Stare Babice ul. Południowa 2a, Zielonki Parcela

  GRUPA Młodzieżowa
  4-8 klasa
  Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 17:00-19:00 w Domu Kultury Stare Babice ul. Południowa 2a, Zielonki Parcela

  Jak zapisać się na zajęcia?
  • mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl
  • telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
  W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika.

  Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat zajęć chętnie odpowiemy na pytania: info@studiopolot.pl oraz +48. 539 848 097