WYDARZENIA

Wyróżnione

 • pt
  11
  Sty
  2019

  Koncert Gospel Radom

  Sala Widowiskowa Domu Kultury Stare Babice

  Serdecznie zapraszamy na koncert GOSPEL RADOM w piątek 11 stycznia 2019 r. o godz. 19:00.

  Gospel Radom działa pod kierownictwem Iwony Skwarek w MDK od 2006 roku. W swoich założeniach miał to być młodzieżowy chórek żeński, ale obecnie jest żywym przykładem na to, że muzyka łączy pokolenia.

  W swoim repertuarze Gospel Radom posiada standardy czarnej muzyki Gospel jak również utwory z nurtu polskiej muzyki chrześcijańskiej oraz polskie i amerykańskie kolędy. Chór jest laureatem Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Gospel Radom nagrał dwie płyty Pan jest i Kolędowo oraz brał udział w sesjach nagraniowych do płyt takich artystów jak Beata Kozidrak, zespół Ira i Ania Wyszkoni. Gospel Radom ma na swoim koncie wiele występów i koncertów a dziesięciolecie swojej działalności ukoronował udziałem w koncercie telewizyjnym „Radomski Czerwiec 76” towarzysząc muzycznie Krystynie Prońko. Muzyczna pasja, wiara, zaangażowanie i radość dzielenia dobrą energią to cechy, którymi wokaliści z Radomia chcą zarazić publiczność podczas swoich koncertów.

  Koncert Gospel Radom – kolędy, pastorałki i amerykańskie standardy muzyki gospel. Zapraszamy!

  Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.

  Dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny bilety ze zniżką 20 % (parter 4 zł). Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice przy ul. Południowej 2a w Zielonkach-Parceli po okazaniu Karty Seniora lub babickiej Karty Dużej Rodziny. Płatność kartą. Sekretariat czynny pn-pt. godz. 8:00-16:00.

  ZAPRASZAMY!!!