WYDARZENIA

Informacje o wydarzeniu:

 • sob
  08
  Gru
  2018

  Mikołajki 2018

  Parking przy Urzędzie Gminy Stare Babice ul. Rynek 21

  Spotkanie Mikołajkowe 2018 w Starych Babicach

  Stwórzmy razem magiczną atmosferę!!!!

  W sbotę 8 grudnia br. na parkingu przed Urzędem Gminy Stare Babice (ul. Rynek 21) w godz. 14:30 – 18:00 wszystkie dzieci będą mogły się spotkać ze Św. Mikołajem, który obdaruje każde dziecko drobnym upominkiem.

  W tym roku nie zabraknie atrakcji na świeżym powietrzu: gry i animacje dla dzieci, dorosłych i maluszków. Przez cały czas trwania imprezy grupa profesjonalnych animatorów poprowadzi z dziećmi „Mikołajkowe Show”, a w nim zabawy, konkursy i tańce.
  Dla dzieci starszych odbędą się warsztaty wykonywania świec żelowych oraz dekorowanie bombek styropianowych. Kącik warsztatów świątecznych i zabaw zostanie przygotowany również dla maluszków. 

  Jedną z wielu dodatkowych atrakcji będzie budka fotograficzna, dzięki której wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli sprawić sobie wspaniałą pamiątkę z tegorocznych Mikołajek.

  Zapach piernika, bożonarodzeniowe ozdoby, upominki dla najbliższych, oryginalne stroiki, pierniki wypiekane przez przedszkolaków i wiele ozdób rękodzielniczych – to wszystko będzie można nabyć podczas kiermaszu świątecznego, który od lat towarzyszy temu wydarzeniu.

  Tradycyjnie dla wszystkich uczestników wydarzenia zostanie przygotowany punkt z bezpłatną gorącą herbatą i kawą.

  O godz. 18:00 Nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki przez Wójta Gminy Stare Babice, a pokaz fajerwerków uświetni zakończenie spotkania mikołajkowego.

  Zapraszamy wszystkich serdecznie na wymienione wydarzenie w tym szczególnym, świątecznym czasie !!!

  Organizatorami tegorocznego wydarzenia są:
  Dom Kultury Stare Babice
  Gmina Stare Babice

  A oto nasi wspaniali Sponsorzy dzięki którym stała się możliwa realizacja wielu dodatkowych atrakcji dla dzieci i mieszkańców 😊

  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
  Sainz Development S.A.
  Bukat
  Invest Home – Kompleksowo w budownictwie
  Sorno Centrum Rehabilatacyjno-Medyczne
  Hołda Team Czesio Energy Drink
  Tropic
  Bolix

  ZAPRASZAMY!!!