TEATR młodzież i dorośli

Jeśli interesują Cię występy na scenie i przed kamerą, zawsze chciałeś spróbować swoich sił w aktorstwie, jeśli kochasz słowo i fascynujesz się teatrem – szczególnym środkiem wyrazu, który jest równocześnie metodą poznawania i przekraczania siebie…

Zapraszamy na nabór do teatru działającego w ramach aktywności Domu Kultury Stare Babice. Chcemy stworzyć teatr słowa oparty na rzetelnych podstawach sztuki aktorskiej.

Zajęcia teatralne dla młodzieży 13 lat+

Termin: piątki godz. 17:30-19:00 (zajęcia rozpoczną się w październiku)
Koszt: 20 zł/os. za 1 zajęcia/ opłata miesięczna za 4 zajęcia 80zł, zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny opłata miesięczna za 4 zajęcia 72 zł.

Zajęcia teatralne dla dorosłych (zajęcia rozpoczną się w październiku)
Termin: piątki godz. 19:00-20:30
Koszt:25 zł/os. za 1 zajęcia/ opłata miesięczna za 4 zajęcia 100zł, zniżka dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny opłata miesięczna za 4 zajęcia 90 zł.

Prowadzący: Mateusz Kalinowski – absolwent grafiki na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku „multimedia” – i ta nazwa najlepiej charakteryzuje obszar twórczy, którym się zajmuje. Od rysunku i malarstwa, poprzez grafikę tradycyjną i komputerową po poezję i teatr. Związany z m. in. krakowskim Klubem Cabaret oraz warszawskim Teatrem Akademickim, specjalizującym się w mówieniu poezją.

 

Jak zapisać się na zajęcia?

  • mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
  • telefoniczne pod numerem 22 487 18 70

W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika, adres e-mail. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.