Taniec towarzyski dla par

Taniec towarzyski (użytkowy) dla dorosłych z RISING STARS

Kurs tańca towarzyskiego pozwala poznać różne style taneczne i wyposaża w cenne umiejętności niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, balach sylwestrowych, itp.

Dla kogo jest nasz kurs tańca towarzyskiego?
Oferowany przez nas kurs tańca towarzyskiego stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy szukają dobrej rozrywki, chcą aktywnie i odprężająco spędzić wolny czas, a także pragną poczuć się swobodniej i pewniej siebie na parkiecie. Nauka tańca towarzyskiego jest również idealna dla tych osób, które chcą zdobyć lub podnieść posiadane już umiejętności taneczne.

Taniec towarzyski składa się głównie ze stylu standardowego oraz latynoamerykańskiego, ale nasza szkoła daje również możliwość nauki kilku popularnych tańców użytkowych. Dzięki takiej różnorodności, mają Państwo niepowtarzalną okazję poznać różne style tańca, przez co taniec towarzyski na weselach i innych przyjęciach już nigdy nie będzie wiązał się z niepotrzebnym stresem.
Na naszym kursie tańca towarzyskiego poznają Państwo następujące tańce:
– standardowe (walc angielski i wiedeński, tango, fokstrot, quickstep),
– latynoamerykańskie (samba, rumba, cha cha, paso doble, jive),
– użytkowe (disco samba, disco swing, rock and roll czy salsa).

W czasie nauki tańca towarzyskiego, liczba tańców oraz choreografie są dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników, a także do stopnia zaawansowania grupy. Wszystkie wyżej wymienione tańce wprowadzamy stopniowo, w odpowiedniej kolejności, wraz z czasem trwania kursu zwiększając stopień trudności kroków oraz ilość tańców. Nauka tańca towarzyskiego nie musi być czymś trudnym, o ile będą Państwo szkoleni przez profesjonalnych tancerzy. O ich uprawnieniach w dziedzinie nauczania tańca towarzyskiego świadczy wieloletnia kariera zawodnicza. Możemy zapewnić, że wszystkie nasze kursy tańca są prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie, można więc zaufać naszemu doświadczeniu i po prostu oddać się przyjemności tańczenia.

Prowadzący: Rising Stars prowadzą Adrianna Łojszczyk i Michał Kulesza, którzy są aktywnymi tancerzami oraz dyplomowanymi instruktorami. Mają najwyższej klasy trenerów, oraz uczestniczą w turniejach tańca na całym świecie. Taniec to ich miłość od dziecka, która wskazała im drogę życiową i pozwoliła uciec od problemów dnia codziennego. Dlatego ta pasja to nie tylko zamiłowanie do tańca, ale sposób na życie.

Termin zajęć: środa godz. 20:00-21:00 nabór do grupy zakończony
Czas trwania zajęć: 60 min
Koszt: opłata za parę 200 zł za 4 zajęcia w miesiącu (zajęcia 1 x w tyg.)

NOWOŚĆ! Karnawałowy kurs tańca dla par. Zajęcia rozpoczną się jak tylko zgłosi się odpowiednia grupa chętnych. Zapraszamy do zapisów!

Termin zajęć: środa godz. 21:00-22:00
Czas trwania zajęć: 60 min
Koszt: opłata za parę 200 zł za 4 zajęcia  (zajęcia 1 x w tyg.)

Marzec (6,13,20,27.03) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł
Kwiecień (3,10,17,24.04) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł
Maj (8,15,22,29.05) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł

Termin zajęć: piątek godz. 20:30-21:30 Nabór trwa.
Czas trwania zajęć: 60 min
Koszt: opłata za parę 200 zł za 4 zajęcia  (zajęcia 1 x w tyg.)

Marzec (8,15,22,29.03) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł
Kwiecień (5,12,19,26.04) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł
Maj (10,17,24,31.05) opłata 200 zł – zniżka dla posiadaczy KDR wydanej w UG Stare Babice  160 zł

 

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.