Taniec nowoczesny dzieci 7-10 lat

Zajęcia dla dzieci w wieku 7- 10 lat. W programie różne style taneczne: Taniec nowoczesny, Video-clip Dance, elementy modern i jazzu.

Stawiamy na kreatywność samych uczestników-wspólnie wymyślamy figury i solówki oraz duety, które po akceptacji choreografa wstawiamy do układów występowych. W ciągu roku oraz na koniec sezonu, dla chętnych, występy taneczne na atrakcyjnych imprezach w  Warszawie i okolicach.

Układy choreograficzne do najnowszych utworów muzycznych i możliwość zgłaszania własnych propozycji muzycznych.

Teledysk Happy Dance Studio grupy konkursowej 7-10 lat

Prowadzący: Happy Dance Studio to szkoła tańca dla każdego – prowadzi zajęcia taneczne we wszystkich grupach wiekowych, począwszy od 2-latków. Od kilkunastu lat działa na terenie Warszawy i okolic: Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin i Łomianki. Ich zajęcia to wspaniała rozrywka dla dorosłych i maluchów przy ciekawej muzyce tanecznej. Zaspół instruktorów szkoli się i czerpie inspiracje z najdalszych zakątków świata: Brazylii, Wenezueli, USA, Indii, Tajlandii, Sycylii, Grecji czy Cypru.

Taniec nowoczesny dla dzieci 7-10 lat
Wiek uczestników: 7-10 lat
Termin zajęć: środa godz. 17:15-18:00, sobota godz. 11:30-12:15
Nabór do grupy trwa,  termin pierwszych zajęć zostanie podany po zapisaniu się minimalnej ilości uczestników.

Czas trwania zajęć: 45 min
Koszt: 80 zł za 4 zajęcia w miesiącu (zajęcia 1 x w tyg.)
150 zł za 8 zajęć w miesiącu (zajęcia 2 x w tyg.)

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.