Baby dance dla 2-3 latków z opiekunem

Baby dance (zajęcia integracyjno-rozwijające dla dzieci w wieku 2-3 lat z mamą /tatą /babcią /dziadkiem/ opiekunką). Doskonalenie umiejętności tanecznych, poprzez dobór ćwiczeń w formie zabawy. Maluchy tańczą razem z rodzicami przez co nabierają pewności siebie, obserwują rówieśników, nawiązują pierwsze kontakty towarzyskie, które będą pomocne w wychowaniu przedszkolnym.
Przygotowanie do występów okolicznościowych przed widownią.

W programie: układy choreograficzne do utworów muzycznych oraz piosenek, które dzieci lubią i dobrze się przy nich bawią, mix tanecznych stylów

W ciągu roku oraz na koniec sezonu, dla chętnych, występy taneczne na atrakcyjnych imprezach w okolicach Warszawy, na Bielanach. W sezonie wakacyjnym możliwość wspólnego wyjazdu na Rodzinne wczasy z tańcem.

Prowadzący: Happy Dance Studio to szkoła tańca dla każdego – prowadzi zajęcia taneczne we wszystkich grupach wiekowych, począwszy od 2-latków. Od kilkunastu lat działa na terenie Warszawy i okolic: Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin i Łomianki. Ich zajęcia to wspaniała rozrywka dla dorosłych i maluchów przy ciekawej muzyce tanecznej. Zaspół instruktorów szkoli się i czerpie inspiracje z najdalszych zakątków świata: Brazylii, Wenezueli, USA, Indii, Tajlandii, Sycylii, Grecji czy Cypru.

Baby dance dla 2-3 latków z opiekunami
Nabór do grupy trwa. Pierwsze zajęcia odbęda się 22 września.
Wiek uczestników: 2-3 lata wraz z opiekunami
Termin zajęć: sobota godz. 10:00-10:35
Czas trwania 1 zajęć: 35 min
Koszt: 80 zł za 4 zajęcia w miesiącu (zajęcia 1x w tyg.)

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.