Street dance młodzież 11-14 lat

Zajęcia dla młodzieży w wieku 11-14 lat.

W programie różne style taneczne: Taniec nowoczesny, Video-clip Dance, elementy modern i jazzu.

Stawiamy na kreatywność samych uczestników-wspólnie wymyślamy figury i solówki oraz duety, które po akceptacji choreografa wstawiamy do układów występowych. W ciągu roku oraz na koniec sezonu, dla chętnych, występy taneczne na atrakcyjnych imprezach w  Warszawie i okolicach.

Układy choreograficzne do najnowszych utworów muzycznych i możliwość zgłaszania własnych propozycji muzycznych. UWAGA, nagrywamy również teledyski w ciekawych plenerach np. na boisku sportowym

Prowadzący: Happy Dance Studio to szkoła tańca dla każdego – prowadzi zajęcia taneczne we wszystkich grupach wiekowych, począwszy od 2-latków. Od kilkunastu lat działa na terenie Warszawy i okolic: Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ożarów Mazowiecki, Izabelin i Łomianki. Ich zajęcia to wspaniała rozrywka dla dorosłych i maluchów przy ciekawej muzyce tanecznej. Zaspół instruktorów szkoli się i czerpie inspiracje z najdalszych zakątków świata: Brazylii, Wenezueli, USA, Indii, Tajlandii, Sycylii, Grecji czy Cypru.

Street dance dla młodzieży 11-14 lat
Wiek uczestników: 11-14 lat
Termin zajęć: środa godz. 18:00-19:00
Nabór do grupy trwa,  termin pierwszych zajęć zostanie podany po zapisaniu się minimalnej ilości uczestników.

Czas trwania 1 zajęć: 60 min
Koszt: 90 zł za 4 zajęcia w miesiącu (zajęcia 1x w tyg.)

Jak zapisać się na zajęcia?
• mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
• telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice oraz dokonać płatności za zajęcia.