KEYBOARD

Zapraszamy na indywidualne zajęcia gry na instrumencie klawiszowym – keyboard. Zajęcia muzyczne są indywidualnie dopasowane do wieku, poziomu, możliwości i zainteresowań muzycznych uczestnika. Celem zajęć jest zdobycie umiejętności gry na instrumentach klawiszowych, czytania zapisu nutowego oraz tworzenia własnych aranżacji muzycznych.

Prowadzący: Marek Biarda – realizator dźwięku, instruktor muzyczny. Współpracował z wieloma artystami, przy realizacjach dźwięku i nagraniach. Jako instruktor prowadził zajęcia w ośrodkach kultury.

Wiek uczestników: 8+
Termin zajęć: czwartek, godz. 16:00-21:00 
Czas trwania 1 zajęć: 30 min
Koszt: 36 zł za 1 zajęcia. Płatność za miesiąc zajęć z góry. Od 1 stycznia 2019r. zniżka 20% dla posiadaczy babickiej Karty Dużej Rodziny (KDR zaczynająca się od numeru 1432072)tj. 28 zł za 1 zajęcia.

Jak zapisać się na zajęcia?

mailowo na adres zapisy@domkultury-starebabice.pl lub
telefoniczne pod numerem 22 487 18 70
W zgłoszeniu mailowym należy podać: imię i nazwisko uczestnika, wiek uczestnika, telefon kontaktowy opiekuna lub uczestnika, adres e-mail. Przed pierwszymi zajęciami uczestnik lub opiekun uczestnika jest zobowiązany wypełnić kartę uczestnika zajęć/warsztatów w sekretariacie Domu Kultury Stare Babice.