DOM KULTURY STARE BABICE ZAPRASZA

Już teraz możesz zapisać się na zajęcia wakacyjne odbywające się w Domu Kultury Stare Babice przez internet zapraszamy na stronę strefazajec.pl

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne! 

 

 

Dom Kultury Stare Babice w okresie wakacji organizuje następujące zajęcia i wydarzenia:

Wyróżnione

 • pon
  29
  Lip
  2019
  śr
  31
  Lip
  2019

  Warsztaty tribal fusion

  Dom Kultury Stare Babice

  Dom Kultury Stare Babice serdecznie zaprasza dorosłe Panie i dziewczyny 15 lat+ na bezpłatne warsztaty tańca tribal fusion w ramach KULTURALNEGO LATA 2019!

  Warsztaty odbędą się w dniach 29-31 lipca 2019r w godz. 18:00-19:30

  Tribal Fusion to współczesna odmiana popularnego tańca brzucha, bazuje przede wszystkim na perfekcyjnie opanowanych izolacjach. Łączy w sobie wiele technik tanecznych min. flamenco, tańce indyjskie, balet, jazz, ale również nowoczesne formy takie jak hip hop czy popping. W przeciwieństwie do klasycznego tańca orientalnego brak mu ścisłych ram i definicji. Niezależnie od osobowości, charakteru czy upodobań muzycznych, każda kursantka odnajdzie w nim siebie i swoją stylistykę.

  Na warsztatach uczestniczki poznają podstawy techniki izolacji, pracy bioder, kroki i figury charakterystyczne dla tego stylu, by następnie poprzez naukę choreografii do różnych utworów muzycznych (dupstepu, muzyki bałkańskiej, popu, muzyki etnicznej z różnych stron świata) odkryć nieograniczone możliwości, jakie kryją się w mało popularnym w naszym kraju stylu Tribal Fusion Belly Dance.

  Katarzyna Menada jest warszawską tancerką i instruktorką Tribal Fusion.Naukę klasycznego tańca brzucha rozpoczęła w 2007 roku u Dominiki Sucheckiej. Współtworzyła pierwszy w Warszawie zespół tańczący American Tribal Style® (ATS) w formacie Fat Chance Belly Dance. W 2011 roku założyła kolektyw taneczny – Menada Dance Collective.Brała udział w licznych warsztatach tribal fusion w kraju i zagranicą. Występowała na licznych festiwalach promujących tę technikę tańca w Polsce, Czechach, Niemczech, Estonii, Finlandii, Włoszech, Słowenii na Węgrzech.Współpracowała z muzykami i dj’ami z kraju i zagranicy tworząc oprawę taneczną do koncertów i imprez tematycznych min: Warsaw Balkan Madness, DJ Disco Partizanti, Masala Sound System, DJ Mackie Messner, Czess Band, Nag Champa.

  Warsztaty będą się odbywały w sali fitness na I piętrze hali sportowej GOSIR przy ul. Południowej 2b w Zielonkach-Parceli.

  ZAPRASZAMY!