DOM KULTURY STARE BABICE ZAPRASZA

Już teraz możesz zapisać się na zajęcia wakacyjne odbywające się w Domu Kultury Stare Babice przez internet zapraszamy na stronę strefazajec.pl

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne! 

 

 

Dom Kultury Stare Babice w okresie wakacji organizuje następujące zajęcia i wydarzenia:

Wyróżnione

 • pon
  15
  Lip
  2019
  śr
  17
  Lip
  2019

  Warsztaty stepowania w DKSB

  Dom Kultury Stare Babice

  Propozycja dla wszystkich, których zachwyca Fred Astaire!

  W ramach KULTURALNEGO LATA 2019 Dom Kultury Stare Babice zaprasza na pierwsze w historii Starych Babic warsztaty ze stepowania, fascynującej sztuki z pogranicza tańca i gry na instrumencie perkusyjnym, poprowadzi Beata Rozmanowska – tancerka i choreografka, znana szerokiej publiczności także z występów w Mam Talent, od ponad dwudziestu lat profesjonalnie zajmująca się stepowaniem i nauczaniem tej specjalności.

  W trakcie trzech dni warsztatów poznacie podstawy techniki stepowania, zobaczycie jak można je wykorzystać w różnych gatunkach muzycznych a na końcu zatańczycie Shim Sham – układ choreograficzny uznawany za międzynarodowy „hymn” stepujących.

  Masz poczucie rytmu? Kochasz musicale? Chcesz się przekonać co potrafią zagrać Twoje buty? Przyjdź na warsztaty w dniach 15 – 17 lipca 2019r. Zapraszamy dorosłych i młodzież 13+, można mieć dowolne buty, z wyjątkiem klapek.

  Warsztaty odbęda się w sali fitness na I piętrze w hali sportowej GOSIR przy ul. POłudniowej 2b w Zielonkach-Parceli.

  Warsztaty bezpłatne! Obowiązują zapisy online przez www.strefazajec.pl